Blog

Maandag 05 april 2010:

Ik hoop dat alles goed gaat met jullie! Afgelopen maand was echt geweldig hier in Sydney. Wij hebben onze Colour Conference gehad, en ik ben al weer 22 jaar, haha! Ik heb een hele fijne verjaardag gehad samen met vrienden. Afgelopen maand ben ik ook verhuisd, me nieuwe adres staat op de 'contact' pagina. Gisteren hebben we natuurlijk Pasen gevierd. Wij hebben 2 hele mooie ochtend diensten gehad in de Hills, daarna zijn we naar de City gegaan. We hebben een speciale avond gehad in de Sydney Entertainment Centre.

College & Internship gaat echt heel erg goed. Het is een drukke tijd, we hebben een hoop Assessments te doen en er is zat werk te doen voor me Internship. Ongeveer 2 maanden geleden heb ik onze zondagavond Kids Team overgenomen en dat gaat echt geweldig, het is een erg sterk team geworden, het groeit en de diensten zijn heel erg goed.

De afgelopen dagen ben ik veel aan het nadenken geweest over de dingen die ik opgeef om te doen wat ik belangrijk vind in me leven. Wat voor mij heel erg belangrijk is, is om mensen te helpen, hun leven te bouwen en ze te trainen & coachen zodat ze hun doelen/dromen kunnen bereiken. En het belangrijkste voor mij is om de kerk te bouwen. Alles wat ik doe in mijn leven heeft daar mee te maken. Om die dingen te kunnen doen, moet ik een hoop andere dingen opgeven. "As a leader you must give up to go up". Als je wil groeien als een leider moet je dingen opgeven, de meer leiderschap en verantwoording je heb des te meer dingen moet je opgeven. Mensen zijn leiders voor verschillende redenen, maar sommige mensen zijn leiders om de wereld een betere plaats te maken. Het leven van een leider kan er goed uitzien van de buitenkant, maar mensen zien vaak niet de dingen die jij moet opgeven. Ik wil altijd blijven vooruit gaan, blijven groeien, meer mensen helpen en meer dingen doen. Wat ben ik bereikt om op te geven?

Ik wil de kerk blijven bouwen. Waarom? De kerk is Gods plan hier op aarde, het is mysterieus en mooi, het heeft potentieel en is de hoop voor iedereen die zoekt. De kerk is Gods familie op aarde. De kerk ontvangt de gebrokenen en verworpeling. De kerk is niet te stoppen en omarmt iedereen met zelfrespect, eer, medelijden en geeft visie voor hun die het nodig hebben. De kerk is gefocust om mensen te helpen, trainen en geeft steun aan iedereen. De kerk is liefde!

Ik ben bereid om dingen te blijven opgeven. "Leaders must give up to go up". Mijn vraag aan jouw is: Wat voor dromen/doelen heb jij? Wat is belangrijk voor jou? En wat ben jij bereid om op te geven?

Dat was het weer voor deze maand. Je kan wel zien dat na 3 jaar Australië me Nederlands er niet echt op vooruit is gegaan, haha. Ik hoop dat jullie een geweldige lente hebben. Op me website kun je nu ook wat nieuwe foto's vinden. Ook heb ik afgelopen maand de gelegenheid gehad om een artikel te schrijven voor de EO Jongeren, dat kun hier lezen: www.eojongeren.nl. Volgende maand komt ook me nieuwe website online, dus blijf op de hoogte. Bedankt voor het lezen van me nieuwe blog. Laat gerust eens een berichtje achter in me gastenboek.

Groetjes en liefs, Robbert

 www.wonderlijk.com